středa 30. března 2016

Rozvíjíme Brušperk společně

Vážení brušperští spoluobčané,


srdečně Vás zveme na první veřejné setkání na téma „Rozvíjíme Brušperk společně – jak chceme, aby naše město vypadalo?“. Setkání se bude konat 15. 4. 2016 od 16:30 v sále restaurace Na Letné. Cílem je získat co nejvíce podnětů a nápadů z řad Vás - občanů, co byste v našem městě chtěli zlepšit, změnit, vyřešit, co Vás trápí za problémy a s jakými prioritami by se dané věci měly řešit. Setkání je otevřené všem, ať jste student, důchodce, podnikatel či nezaměstnaný, každý bude moci vyjádřit svůj názor a všichni jsou vřele vítáni. O kulturní zpestření se postarají žáci ZUŠ Jožky Matěje. Předpokládané ukončení bude kolem 20:30.

Setkání pořádá Pracovní skupina programu rozvoje města pod záštitou města Brušperka. Našim cílem je najít společnou vizi rozvoje Brušperka. Chceme prostřednictvím veřejných setkání a dialogu s Vámi, našimi spoluobčany, dosáhnout udržitelného rozvoje našeho města. Jsme ale také Vaši sousedé, kteří usilují o aktivní zapojení spoluobčanů při hledání krátkodobých i dlouhodobých společných cílů.

Těšíme se na setkání s Vámi! Za pracovní skupinu
Antonín KobližkaPS1: Pozvěte prosím také co nejvíce svých známých!
PS2: Pokud byste se mohli a chtěli zapojit do přípravy a realizace samotného setkání, byli bychom velice rádi. (Může jít o pomoc při chystání sálu, zapisování, počítání apod.) V takovém případě mě prosím kontaktujte - antonin.koblizka@gmail.com

Pracovní skupina programu rozvoje města Brušperka byla ustanovena za účelem vytvoření programu rozvoje napříč místním politickým spektrem. Z tohoto důvodu má v pracovní skupině zastoupení každá z místních stran kromě KSČM (na jejich výslovné přání):
  • Paní Halaštová
  • Ing. Pavel Prejda
  • Ing. Jakub Mácha
  • PhDr. Robert Hruška
  • Mgr. Pavel Plečka
  • Ing. Rostislav Quitt
  • Ing. arch. Antonín Kobližka


Žádné komentáře:

Okomentovat